Twitch Prime abonelerine ücretsiz FIFA 19 paketleri


Twitch Prime abonelerine temmuz ve ağustos ayında ücretsiz sunulacak hediyelerden birinin FIFA 19 paketleri olacağı açıklandı.

 

 

Son zamanların en popüler canlı yayın platformu haline gelen Twitch, her ay Prime abonelerinin faydalanabileceği yeni hediyeler dağıtıyor. Haziran ayında Apex Legends oyuncuları için hediyeler dağıtan platform, temmuz ve ağustos aylarında FIFA 19 paketlerini paylaşacak. Platformda birkaç üyelik türü bulunuyor ve bunlardan biri olan Prime, abonelere oyunlarda kullanabilecekleri farklı hediyeler veriyor. Geçtiğimiz ayda aboneler, popüler Battle Royale türü oyunlar içinde bulunan Apex Legends’ta kullanabilecekleri efsane bir paket ve silah kılıfları almıştı. Bu da oyunu oynayanlar için görsel bir ayrıcalık yaratmış oldu. Prime bunun dışında da farklı hediyelerle izleyicilerin oyun keyfini artırıyor.

Twitch Prime aboneleri ücretsiz olarak FIFA 19 paketlerine sahip olacak

Twitch Prime aboneleri ücretsiz olarak FIFA 19 paketlerine sahip olacak

Bu iki ay boyunca elde edilebilecek olan paketler FIFA severlerin çok işine yarayacak. Bu paket ile oyuncular FIFA Ultimate Team’de kullanabilecekleri iki adet ücretsiz FIFA 19 paketine sahip oluyor.

Paketlerden ilkinde gücü 86 ve üstü olan bir oyuncu ve üç adet nadir altın oyuncu parçası yer alıyor. Ağustos ayında abonelere sunulacak olan pakette ise gücü 87 veya üstü olan bir oyuncu ile iki adet nadir altın oyuncu ögesi yer alacak. Prime abonesi olmayan kullanıcılar da ücretsiz deneme teklifleri vasıtasıyla bu gibi hediyelerden faydalanabilecek. Bu FIFA 19 paketleri fırsatından tek bir platformda yararlanabiliyor. Bu sebeple hem bilgisayardan hem de konsoldan oynuyorsanız hangisinin Twitch ve EA hesaplarınıza bağlı olduğunu kontrol etmeniz gerekiyor.

Ayrıca Twitch Prime‘da bir kanala ücretsiz abone olma, ücretsiz oyun içeriklerine erişim, özel sohbet logosu gibi özellikler yer alıyor. Twitch Prime’a Türkiye’de Prime Video üzerinden abone olunabiliyor. Sistemin aylık abonelik fiyatı ise 5,99 euro.

Kaynak : Kaynak belirtilmedi.
Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.