Türkiye’de de satılacağı tahmin edilen Xiaomi Mi CC9’dan paylaşılan resmi basın görselleri


Mi CC9e ile beraber yolda bulunan Xiaomi Mi CC9 modelini gözler önüne seren yeni görseller paylaşıldı. Model için heyecan arttı.

 

2 Temmuz tarihli etkinlik kapsamında tanıtılacak Xiaomi Mi CC9 ve Mi CC9e modelleri oldukça merak uyandırıyor. Dün İstanbul’da çekilen Galata Kulesi fotoğrafı ve buradan ortaya çıkan “Türkiye’de satılabilir” konusuyla gündeme gelen telefon, bu sefer resmi basın görselleriyle karşımızda bulunuyor. Henüz ön yüzü görünmeyen ancak damla bir çentik ve ince çerçeveler taşıdığı bilinen cihazın arkası da oldukça sade tasarlanmış. Burada detaylarına aşağıda yer verdiğimiz üçlü arka kamera sistemi flaşın dikey olarak konumlandırıldığı görülüyor. Şimdilik beyaz versiyonun görsellerini paylaşan firma, cihazın arkasında kavisli kenarlar kullanıyor ve bu da premium hissiyatı artırıyor. Kendi güzelliği yanında Meitu‘nun özel yapay zeka algoritmalarıyla çektiği fotoğrafları da güzelleştirecek Mi CC9, bir 3.5 mm kulaklık girişine de sahip gibi duruyor.

Xiaomi Mi CC9

Xiaomi Mi CC9 teknik olarak orta üst seviyede bulunuyor

Hatırlamak adına CC9 modeli 6,39 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 730 işlemciden alacak cihaz, 27W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü ekrana entegre edilen cihaz, arkasında ise üçlü kurulum taşıyor. Burada Sony IMX586 sensörlü 48 megapiksel + 16 megapiksel + 12 megapiksel kameralar karşımıza çıkıyor. Kutusundan Android Pie ile çıkan telefonun, bağlantı tarafında USB-C kullandığı belirtiliyor. Telefon 6 GB RAM + 128 GB depolama için 378 dolar, 8 GB RAM + 128 GB depolama için 407 dolar, 8 GB RAM + 256 GB depolama içinse 451 dolara satılacak.

Kaynak : https://www.log.com.tr/turkiyede-de-satilacagi-tahmin-edilen-xiaomi-mi-cc9-dan-paylasilan-resmi-basin-gorselleri/
Yorumunuz minimum 30 karakter olmalıdır.